» Týdenní jídelní lístek «

Nabízíme Vám online program na tvorbu a tisk týdenního jídelního lístku.


Pokud se rozhodnete využívat náši aplikaci pro tisk týdenního jídelního lístku, vytvoříme Vám doménu www.tiskmenu.cz/vašefirma s databází jídel. Tato databáze bude pouze Vaše a přístup do Vaší firmy bude omezen vstupním heslem. Program se nikam neinstaluje, je provozován na naší doméně www.tiskmenu.cz. Bezpečnost a soukromí Vašich dat je zajištěna. Web je zabezpečen HTTPS šifrováním s certifikátem.


Jídla si můžete rozdělit podle kategorií: polévka, hlavní jídlo, salát nebo dezert.

U každého jídla můžete zadat: alergen, gramáž nebo obsah, název a cenu.

Při tvorbě jídelníčku si pak vybíráte z databáze jídel, jídla před tiskem můžete libovolně přetřídit a na jídelníček dopsat doplňující text (např. telefoní číslo pro objednávku a podobně)

Hotový jídelníček můžete vytisknout, uložit ve formátu PDF nebo si ho nechat zaslat na email (buď ve formátu PDF nebo ve formátu JPG) a dále pak distribuovat svým zákazníkům emailem.

Váš jídelníček je také veřejně přístupný na adrese: www.tiskmenu.cz/vašefirma/jidelnicek
(např. jídelníček z demoverze programu: www.tiskmenu.cz/demo2/jidelnicek)Po objednání Vám aplikaci v případě zájmu zdarma upravíme například vložením Vašeho loga do hlavičky nebo patičky jídelníčku, změnou pozadí jídelníčku a podobně.Jednorázová cena programu: 900,- Kč
a k tomu roční poplatek za doménu a databázi: 600,- Kč/rok
(nejsme plátci DPH)


V případě zájmu, jakýchkoli dotazů nebo nejasností nás neváhejte kontaktovat.Program si můžete zdarma vyzkoušet zde.      (uživatel: demo heslo: demo)

Pro tisk jídelního lístku musíte mít ve svém počítači nainstalovaný program Adobe Reader, který můžete zdarma stáhnout a nainstalovat zde.Náhled posledního vytvořeného jídelníčku v demu:Ukázka bez loga a bez pozadí.Další možností je týdenní lístek - menu za jednu cenu
TAREDO TAXI s.r.o. Bílov 62

(cena menu se zadává u polévky)Další možností je týdenní lístek - menu s cenou u hl.jídla
Liptovská izba - Liptovská KokavaUkázka s logem a pozadím, plus jiný typ písma
Hotel BOHUMILKA, Lázně BělohradDalší možností je týdenní lístek pro rozvoz jídel bez cen u jednotlivých jídel a s formulářem pro objednání jídel. Z tohoto jídelníčku se vygenerují denní jídelníčky již s cenou ve formátu DOCX, který umožňuje následnou úpravu.

Jídelníček si můžete exportovat i do formátu XLSX.

ukázka zde
TOPlist

Změnit nastavení cookies