» Jídelní lístek pro školní jídelny«

Nabízíme Vám online program na tvorbu jídelního lístku pro Vaši školu.


Pokud se rozhodnete využívat náši aplikaci pro tvorbu a tisk jídelního lístku, vytvoříme Vám doménu www.tiskmenu.cz/vašeškola s databází jídel. Tato databáze bude pouze Vaše a přístup do Vaší domény bude omezen vstupním heslem. Program se nikam neinstaluje, je provozován na naší doméně www.tiskmenu.cz. Bezpečnost a soukromí Vašich dat je zajištěna. Web je zabezpečen HTTPS šifrováním s certifikátem.


Jídla si můžete rozdělit podle kategorií: polévka, hlavní jídlo, nápoj , dezert a salát.

(kategorie nápoj, dezert a salát nemusíte používat)

U každého jídla můžete zadat alergen.

Při tvorbě jídelníčku si pak vybíráte z databáze jídel, jídla před tiskem můžete libovolně přetřídit a na jídelníček můžete dopsat doplňující text.

Hotový jídelníček můžete vytisknout, uložit ve formátu PDF nebo si ho nechat zaslat na email (buď ve formátu PDF nebo ve formátu JPG) a dále pak rozesílat emailem.
Jídelníček je možné automaticky, pomocí jednoduchého kodu, vložit i na Váš web.
Váš jídelníček je také veřejně přístupný na adrese: www.tiskmenu.cz/vašeškola/jidelnicek
(např. jídelníček z demoverze programu: www.tiskmenu.cz/demo4/jidelnicek)Po objednání Vám aplikaci v případě zájmu zdarma upravíme například vložením Vašeho loga do hlavičky nebo patičky jídelníčku, změnou pozadí jídelníčku a podobně.Jednorázová cena programu: 900,- Kč
a k tomu roční poplatek za doménu a databázi: 600,- Kč/rok
(nejsme plátci DPH)


V případě zájmu, jakýchkoli dotazů nebo nejasností nás neváhejte kontaktovat.Program si můžete zdarma vyzkoušet zde.      (uživatel: demo heslo: demo)

Pro tisk jídelního lístku musíte mít ve svém počítači nainstalovaný program Adobe Reader, který můžete zdarma stáhnout a nainstalovat zde.Náhled na poslední vytvořený jídelníček v demu:

TOPlist

Změnit nastavení cookies